1959 yılından bu yana anaokulundan liseye öğrencilerimizi geleceğe en iyi şekilde hazırlayan kurumumuzda 4-11 yaş arası tüm öğrencilerimize alternatif bir yaz okulu planlıyoruz.

Yıllardır “HEM EĞLEN, HEM ÖĞREN DOLU DOLU BİR YAZ YAŞA İÇEL KOLEJİ’NDE” sloganıyla yaptığımız yaz okulu programımızda çocuklarımızı yaşıtlarıyla eğlendirip, güvenli bir ortamda keyifli oyunlar oynayarak yaz dönemini daha verimli geçirmelerini sağlıyoruz.

Hafta içi her gün 8.30 – 17.00 saatleri arasında gerçekleşecek HEM EĞLEN, HEM ÖĞREN DOLU DOLU BİR YAZ YAŞA İÇEL KOLEJİNDE öğrencilerimiz, öğretmenlerce program dikkate alınarak yaşlarına göre gruplandırılacaktır. Sportif, sanatsal, kültürel ve akademik etkinlikler, haftanın belirli günlerinde düzenli ve dönüşümlü olarak yürütülecektir.

Etkinlikler, konusunda uzman eğitici ve antrenörler gözetiminde yürütülecek olup her gruptan sorumlu olan bir öğretmen gün boyu öğrencilerle birlikte olacaktır.
Öğrencilerimize her gün sabah ve ikindi kahvaltısı ile öğle yemeği sunulacaktır. Gelişme çağında olan ve spor yapan çocuklarımızın günlük kalori ve besin öğesi ihtiyaçları göz önüne alınarak belirlenen menüler, hijyen kurallarına uyularak hazırlanacaktır.

Milli Eğitim Bakanlığından alınacak onay doğrultusunda yaz okulu programı pandemi kuralları içerinde sınırlı kontenjanda olup öncelik kendi öğrencimiz olacaktır. Aşağıdaki linki ivedilikle doldurup program detayı içinde aranacaklardır.

Başvuru Formu

Leave a Comment